Apartmán 8

Apartmán 8

3+kk

Luxusní apartmán č. 8 o dispozici 3+kk s celkovou plochou velkorysých 80m se nachází ve 3NP s výtahem. Tento prostorný světlý apartmán disponuje 3 místnostmi, které vás svými výhledy propojí s kouzlem Jakubského náměstím.

Najdete zde velkou bytnou místností s rozkládací sedací soupravou pro 1-2osoby a plně vybaveným kuchyňským koutem a další 2 samostatné ložnice. Každá ložnice má 2 pevná lůžka. Samozřejmostí je prostorná koupelna se sprchovým koutem a wc + samostatné wc. 

Od pátku 1. září 2023 bude zahájena oprava západní fasády (směrem do ulice Rašínova) budovy na adrese Jakubské nám. 2, Brno, 602 00, včetně nároží. Tato oprava se dotkne bytu Studio Superior (9) a bytu 2+kk (8). Za případné nepříjemnosti se omlouváme.

Starting on Friday, September 1, 2023, will begin the repair of the western facade (towards Rašínova Street) of the building at Jakubské nám 2, Brno, 602 00, including the corners of the building. This repair will affect the apartment Studio Superior (9) and Two-Bedroom Apartment (8). We appologize for any inconvenience.

Přejít nahoru